PENGUEN GRUP 1941 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş sektörde 70 yılı aşkın süredir hizmet veren tecrübeli ve köklü bir kuruluştur. Çamaşırhane hizmetleri, kuru temizleme hizmetleri ve temizlik hizmetleri’ nin yanı sıra housekeeping departmanı yönetimi, sistem kurulumu, takibi ve raporlama, stewarding, mutfak personeli, banket personeli ve ekstra personel temini vb. konularda hizmet vermektedir.

PENGUEN GRUP özenle yarattığı markaların altındaki profesyonel sistemler ve uzman kadroları ile Ankara merkezli olmasının yanında Türkiye dahilinde hizmet vermeyi hedefleyerek çalışmalarını ve yatırımlarını yönlendirmiş her yönüyle güçlü bir çözüm ortağıdır.

VİZYONUMUZ

PENGUEN GRUP olarak 3 nesildir süre gelen 70 yıllık köklü geçmişimizden aldığımız tecrübemiz, kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyet ilkemizden ödün vermeden, mevcut yatırımlarımıza ilaveten en son teknolojileri de takip ederek devreye aldığımız ANKARA LAUNDRY ile Türkiye ’ nin tekstil yıkama ve temizleme sektöründe bir numaralı şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

PENGUEN GRUP müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerinin farkında olarak, en kaliteli hizmeti, en uygun koşullarda müşterilerine sunarak, sosyal sorumluluk bilincine sahip, eğitimli kadroları, iş ortakları ve müşterileri ile sürekli gelişen , iyi bir çözüm ortağı, yenilikçi ve güvenilir bir hizmet şirketi olmayı misyon edinmiştir.

Anket

Hizmet Önceliğiniz Nedir